Kaas met Port
Kaas met Port
€ 36,95
€ 36,95
In dit kaas met Port pakket zijn al de ingrediënten aanwezig voor de kaas en portliefhebber. De klassieke Ruby Port combineert verrukkelijk met het echte Affine zwarte peper, Affine kaas met dille en brie. Het wijnkistje maakt dit kaas met port perfect als geschenk.
- Binnen 48 uur je bestelling in huis
- Klantbeoordeling 9,7/10
- Vanaf € 100,00 géén verzendkosten
- Vragen over je bestelling? App 06 - 17 39 90 30
Dit vind je terug in het wijnpakket
KOPKE Fine Ruby Port
Romaneira is een fijne instap port. Deze Fine Ruby Port is lekker zacht, fris, zoet, fruitig van smaak. Deze Port gaat perfect samen met kaas.
Castello Brie
De Castello Brie is afkomstig uit Denemarken. Het is een zachte witte schimmelkaas. Heeft een mild, licht pittig en aromatische smaak. Lekker romig, mild en licht pittig in de mond.
Echte Affiné kaas (Zwarte Peper en Mosterd Dille
Verrukkelijk kaasje. Lekker pittig van smaak. Deze kaas rijpt minimaal 10 maanden alvorens deze de markt op gaat. Een klassiek kaasje welke niet mag ontbreken op je kaasplankje.
Houten wijnkistje
Verpakt in een luxe houten kistje met houtwol. Wie geef jij port met kaas cadeau?